Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı'da Peron 5 Konseri Büyük İlgi Gördü

Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenen “14. Altın Üzüm ve Kültür Festivali” etkinlikleri kapsamında Saruhanlı'da sahne alan Peron 5 ekibi, ilçe halkına keyifli bir akşam yaşattı.

SARUHANLI - Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenen “14. Altın Üzüm ve Kültür Festivali” etkinlikleri kapsamında Saruhanlı'da sahne alan Peron 5 ekibi, ilçe halkına keyifli bir akşam yaşattı.

Saruhanlı’da ilçenin başlıca gelir kaynağı olan üzümün tanıtımı ve daha geniş çevrelere duyurulması için gerçekleştirilen “14. Altın Üzüm ve Kültür Festivali” kapsamında ücretsiz halk konseri düzenlendi.

Belediyeye ait Sosyal tesislerde düzenlenen konseri Belediye Başkanı Zeki Bilgin, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP İlçe Başkanı Hasan Levent, İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Abacı, Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal ve Mesut Sökmen, Belediye Meclisi üyeleri ve çok sayıda kişi coşkuyla izledi.

Peron 5 ekibi, konser alanını dolduran vatandaşlara birbirinden güzel şarkılar seslendirdi.

Programda eşi Zehra Bilgin ile birlikte sahneye çıkan Belediye Başkanı Zeki Bilgin, davetlerini kırmayıp Saruhanlı’ya gelerek ilçe halkına unutulmaz bir gece yaşatan Peron 5'e teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Başkan Bilgin, burada yaptığı konuşmada Saruhanlı'ya hizmet etmek için yola çıktıklarını ifade ederek şunları kaydetti;

"Geride bıraktığımız 2 buçuk yıllık sürede güzel işlere imza attık. Önümüzdeki 2 buçuk yıllık süreçte de aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bir yandan şehrimizi imar edecek bir yandan vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışacağız. Saruhanlı ve mahallelerimiz bizler için bir sevdadır bir aşktır. 50 mahallesiyle birlikte Sevdamız Saruhanlı’yı daha güzel yarınlara taşımak için hep birlikte gece gündüz çalışacağız."